Jesteś tutaj

Poprzedni ministrowie

MINISTROWIE PRZEKSZTAŁCEŃ WŁASNOŚCIOWYCH

Krzysztof Lis
Od 17 października 1989 roku pełnomocnik rządu ds. przekształceń własnościowych,
a od 26 września 1990 do 30 kwietnia 1991 Sekretarz Stanu w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych.

Waldemar Kuczyński
Od 14 kwietnia 1990 roku do 12 stycznia 1991 roku

Janusz Lewandowski
Od 12 stycznia 1991 roku do 23 grudnia 1991 roku

Tomasz Gruszecki
Od 23 grudnia 1991 roku do 11 lipca 1992 roku

Janusz Lewandowski
Od 11 lipca 1992 roku od 26 października 1993 roku

Wiesław Kaczmarek
Od 26 października 1993 roku do 30 września 1996 roku
 

MINISTROWIE SKARBU PAŃSTWA

Mirosław Pietrewicz
Od 1 października 1996 roku do 31 października 1997 roku

Emil Wąsacz
Od 31 października 1997 roku do 16 sierpnia 2000 roku

Andrzej Chronowski
Od 16 sierpnia 2000 roku do 28 lutego 2001 roku

Aldona Kamela- Sowińska
Od 28 lutego 2001 roku do 19 października 2001 roku

Wiesław Kaczmarek
Od 19 października 2001 roku do 7 styczeń 2003 roku

Sławomir Cytrycki
Od 7 stycznia 2003 roku do 2 kwietnia 2003 roku

Piotr Czyżewski
Od 2 kwietnia 2003 roku do 21 stycznia 2004 roku

Jerzy Hausner - p.o. Ministra Skarbu Państwa
Od 21 stycznia 2004 roku do 28 stycznia 2004 roku

Zbigniew Kaniewski
Od 28 stycznia 2004 roku do 2 maja 2004 roku

Jacek Socha
Od 2 maja 2004 roku do 31 października 2005 roku

Andrzej Mikosz
Od 31 października 2005 roku do 3 stycznia 2006 roku

Kazimierz Marcinkiewicz - w związku z czasowym nieobsadzeniem urzędu Ministra Skarbu Państwa, Premier osobiście objął zastępstwo na tym stanowisku
Od 4 stycznia 2006 roku do 15 lutego 2006 r.

Wojciech Jasiński
Od 15 lutego 2006 roku do 16 listopada 2007 r.

Aleksander Grad
Od 16 listopada 2007 r. do 18 listopada 2011 r.

Mikołaj Budzanowski
Od 18 listopada 2011 r. do 24 kwietnia 2013 r.

Włodzimierz Karpiński
Od 24 kwietnia 2013 r. do 15 czerwca 2015 r.

Andrzej Czerwiński
Od 15 czerwca 2015 r. do 16 listopada 2015 r.

Dawid Jackiewicz
Od 16 listopada 2015 r. do 15 września 2016 r.

 

Medatdane

Autor: Biuro Ministra
Opublikowane przez: Justyna Kania
Ostatnia zmiana: 02.10.2008 , 09.01.2017 Magdalena Dąbrowska
do góry